Finansowanie

Naszym celem jest zadowolony Klient, który otrzyma od nas pełną i fachową pomoc również w kwestii finansowania zakupu nowego samochodu. Stale współpracujemy z najlepszymi doradcami na rynku, którzy dostosują formę finansowania i przedstawią Państwu najkorzystniejsze warunki, bez dodatkowych kosztów.

Wieloletnia współpraca z firmami branży leasingowej i kredytowej umożliwia nam uzyskanie dla naszych Klientów niestandardowych i najtańszych na rynku warunków finansowania zakupu środków trwałych, a naszym Klientom gwarancje bezpieczeństwa. Spółka nasza jest autoryzowanym partnerem szeregu firm leasingowych oraz banków. Sprawujemy nad naszym Klientem stałą, kompleksową opiekę, realizując transakcje od początku do końca: od zaoferowania najlepszego rozwiązania po uruchomienie finansowania i rejestrację przedmiotu leasingu.

SAMOCHÓD W ROZLICZENIU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Nivette Luxury Cars przyjmuje w rozliczeniu samochody używane. Wszystkie procedury przeprowadzamy sprawnie, z możliwie największą precyzją. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo liczyć na uczciwa wycenę posiadanego samochodu i atrakcyjne warunki rozliczenia.

Zapytaj o ofertę →

Nivette.
Dealer samochodów
klasy premium

+48 22 509 66 36

e-mail: biuro@nivette-cars.pl

Nasza oferta na gray

Nasi doradcy

Dominik Kaczorowski
+48 533 331 582
d.kaczorowski@nivette-cars.pl

Paweł Bracichowicz
+48 533 331 583
p.bracichowicz@nivette-cars.pl

PL | EN